רוצים לקבל יעוץ חינם?
התקשרו כעת ללא התחייבות
LAWGUIDE -האפליקציה שתשנה את עולם הצרכנות המשפטית

LAWGUIDE -האפליקציה שתשנה את עולם הצרכנות המשפטית

לראשונה בישראל- עו"ד זמין למקרי חירום
לראשונה בישראל- עו"ד זמין למקרי חירום
אתר LAWGUIDE מדריך עורכי הדין בישראל' השיק אפליקציה המאפשרת יצירת קשר מיידי עם עורך דין במקרי חירום כגון: בעת פגיעה בתאונה (אלו פרטים לקחת, האם להתפנות לבית החולים), במקרה אלימות במשפחה, פיטורין, סכסוכים עסקיים וכיוב'.
האפליקציה החדשנית היא חינמית ומאפשרת למחזיקי האייפון לסמס לאחד מאלפי עוה"ד המנויים לאתר ולקבל יעוץ משפטי ראשוני ומיידי במקרי חירום. 
בנוסף, מאפשרת האפליקציה ניהול צ'אט בסלולר עם עו"ד. 
האפליקציה בעלת ממשק פשוט ונוח לשימוש ומאפשרת לציבור המשתמשים למצוא עו"ד בכל תחום בקלות מכל מקום ובכל זמן. 
SMS – שירות ה SMS מספק אפשרות לשליחת הודעה ישירות לנייד של עורך הדין לפי תחום העיסוק הרצוי. עורך הדין המקבל פניית SMS יכול לחזור טלפונית אל הלקוח או להעביר את הפניה לעורך דין אחר ממשרדו.
צ'אט- כמו בתכנת SKYPE, עו"ד יסמנו כי הם זמינים לצ'אט. האזרח שמוריד את האפליקציה לאייפון, יראה רק את עורכי הדין הזמינים באותו רגע נתון, לפי תחומי התמחות ויוכל להתכתב עם העו"ד און ליין ולהיוועץ בו במקרה חירום. 

האפליקציה כוללת תכונות אלה:
אינדקס עורכי דין לפי תחום ואזור ; פורומים משפטיים בתחומי התמחות ספציפיים ; מאמרים ופסקי דין ; 
צ'אט משפטי ; פניות ישירות ב- SMS אל עורכי דין
האפליקציה גם מאפשרת למשתמשי הסלולר לעיין גם באלפי תשובות לשאלות משפטיות על פי קטיגוריות ולהכנס לפורומים השונים של אתר LAWGUIDE.
בשלב זה האפליקציה ניתנת לשימוש במכשירי האייפון בלבד ובשבועות הקרובים יסתיים הפיתוח עבור מכשירי האנדרואיד.
איך מורידים את האפליקציה
ניתן להוריד את האפליקציה דרך הקישור הבא. באפשרותך להיכנס דרך מכשיר האייפון שלך לחנות האפליקציות App Store, ולחפש במנוע החיפוש את הביטוי "עורכי דין" או LawGuide, האפליקציה תופיע ראשונה בתוצאות החיפוש. לאחר מכן יש ללחוץ על כפתור התקן והאפליקציה תרד אוטומטית למכשיר האייפון.