רוצים לקבל יעוץ חינם?
התקשרו כעת ללא התחייבות
HAP רכשה חצי דונם באיסט הארלם ב- 1.3 מיליון דולר

HAP רכשה חצי דונם באיסט הארלם ב- 1.3 מיליון דולר

צופה הכנסות של כ- 10 מיליון דולר, ממכירת הדירות, בבניין המגורים שיבנה
חברת LLC HAP INVESTMENTS תבנה בניין מגורים נוסף באיסט הארלם שבמנהטן.
החברה רכשה מגרש בן חצי דונם ב- 1.3 מיליון דולר, בשדרת PLEASANT ( בסמוך למרכז הקניות החדש EAST RIVER PLAZA ולקמפוס החדש של HUNTER COLLEGE). 
בכוונת החברה לבנות במגרש בניין מגורים בן 8 קומות ובו 25 דירות 2,3 חדרים בשטח של 800-600 סקוור פוט- (60, 80 מ"ר).

החברה האמריקאית בבעלות של היזמים הישראלים ניר ורועי אמזל, אמיר חסיד וערן פולק, היא Investmaent Developer שלה ניסיון ביזמות בישראל, מזרח אירופה וארה"ב והיא מתמקדת בימים אלה בפרויקטים בניו יורק. 
מדובר בעסקה רביעית של החברה בתוך חצי שנה. לדברי ניר אמזל, מנכ"ל  hapהקרקע נרכשה בכ-40% פחות ממחיר רכישת הקרקע ע"י הבעלים בשנת 2006 כחלק מהאסטרטגיה של HAP למיצוי ההזדמנויות שנוצרו בעקבות המשבר. 

על פי החברה, הדירות תימכרנה במחיר ממוצע של 650$ לרגל רבועה המהווה הנחה של כ-15% על מחיר השוק של דירות דומות, כאשר התשואה עבור המשקיעים מוערכת בין 7.5% ל 8.5%. בחברה מעריכים את סך המכירות הצפוי בפרויקט במעל 10 מיליון דולר.
לדברי ניר אמזל, שכר הדירה בניו יורק כיום הוא בשיא של כל הזמנים. הכוונה להינות מהשוק הניו יורקי המפגין חוסן ומההתחדשות העירונית שממנה נהנית השכונה.
החברה ביצעה סגירה עם משקיעים פרטיים מישראל ומאירופה למימון משותף של הפרויקט. לדבריו, בזכות ההון פרטי, מצליחה החברה לבנות פרויקטים, מקום שיזמים פרטיים לא מצליחים, בגלל קשיי מימון.