רוצים לקבל יעוץ חינם?
התקשרו כעת ללא התחייבות
HAP THREE – N.Y

HAP THREE – N.Y

החברה האמריקאית בבעלות ישראלים Hap Investments LLC, השלימה בימים האחרונים עסקה במסגרתה רכשה מגרש ברחוב W167 בניו יורק.
החברה האמריקאית בבעלות ישראלים Hap Investments LLC, השלימה בימים האחרונים עסקה במסגרתה רכשה מגרש ברחוב W167 בניו יורק.
HAP THREE – N.Y - הוא פרויקט הממוקם באזור הצומח בצורה מהירה שופע פארקים וצמוד לנהר, המאפשר לצעירים לרכוש דירות במחירים סבירים מבלי למשכן את עתידם. 
הפרויקט ממוקם בשכונת וושינגטון הייטס שממוקמת בצפון מנהטן, בסמוך לעוגן שכונתי חזק מאוד בדמות בית החולים האוניברסיטאי קולומביה שהנו ביה"ח הגדול ביותר בניו יורק וכולל גם את ביה"ס לרפואה של אוניברסיטת קולומביה ובנייני מחקר רבים. האזור משופע באתרים היסטוריים פארקים ונוף עוצר נשימה של נהר ההדסון מצד אחד ונהר ההארלם מצד שני. 
וושינגטון הייטס נחשבת לאחד ממיקומי הנדל"ן המבוקשים בעיר. את הפרוייקט מתכנן האדריכל עטור הפרסים דניאל גולדנר מצ'לסי. 
החברה רכשה שתי חלקות קרקע של מעל 600 מ"ר במחיר של כ- 1.6 מיליון דולר, עליהן ייבנה בניין בן 39 דירות של שניים ושלושה חדרים + שתי קומות משרדים. 
בין היתר מתוכנן בבניין, גינת גג עם פינת ברביקיו, חדרי אכסון לכל דירה, מחסן אופניים, בניין ירוק בסטנדרט LEED. 
בנייתו של הבניין צפויה להסתיים ביולי 2013. עד כה רכשו משקיעים 19 יחידות בבניין כאשר סך המכירות הצפויות בפרויקט צפויות להגיע לכדי 18 מיליון דולר
הכוונה היא כרגע להשכיר את הדירות בתשואה גבוהה. HAP ינהלו את הבניין וישכירו את הדירות למי שיבקש שיעשו זאת בשבילו או לחילופין למכור את הדירה לרוכשים בניו יורק. 
החברה, היא Investment Developer שלה ניסיון ביזמות בישראל, מזרח אירופה וארה"ב והיא מתמקדת בימים אלה בפרויקטים בניו יורק. 
לדברי ניר אמזל, מנכ"ל משותף ב- HAP השכונות הללו נפגעו במשבר והמחירים ירדו בכ-38% מהשיא טרום המשבר. מעבר לכך כל ההתפתחות העירונית האורבנית דמוגרפית של העיר ניו יורק נעה צפונה. נתונים דמוגרפים מצביעים על כך שקיימת עליה עקבית במספר הצעירים העובדים העוברים לשכונות הצפוניות ואילו אחוז האוכלוסיות הותיקות יורד, בגלל יוקר הדיור. 
המימון לרכישת הבניין הוא על ידי קבוצת משקיעים ישראלים שמרכזת האפ בישראל. לדברי אמזל, הפרויקט מאפשר לישראלים אפשרות נוחה ובעלת סיכון נמוך, ליהנות משוק הנדל"ן במנהטן וזאת ללא עלויות גבוהות וברמת מחירים למ"ר של ראשון לציון כל זה בסטנדרט אמריקאי של דירה מרוהטת לחלוטין.