רוצים לקבל יעוץ חינם?
התקשרו כעת ללא התחייבות
שירותי תוכן
משרדנו מספק ללקוחותיו שירותי תוכן הכוללים: קופירייטינג, אפיון וכתיבה של אתרי אינטרנט, פרופיל חברה, כתיבה שיווקית וניסוח תעודת הזהות של העסק, ניהול תוכן לאתרי אינטרנט וברשת האינטרנט, חומרי הסברה וכיוב‘.
משרדנו מספק ללקוחותיו שירותי תוכן הכוללים:
 

קופירייטינג

רעיונות לסיסמאות קליטות, ניסוח מסרים חדים וקצרים למסעות פרסום, תסריטים לסרטונים, כותרות לאירועים וכנסים וניסוח הזמנות ומודעות.

אפיון וכתיבה של אתרי אינטרנט 

אנו מלווים את הלקוח החל משלב אפיון אתר האינטרנט על פי צרכיו. אנו מנהלים עבורו ואיתו את התקשורת מול המעצב והחברה הבונה את האתר, על מנת ליצור אתר שייתן מענה אופטימלי לצרכים. 
אנו מסייעים ללקוחותינו לתרגם את חזונם לשפת המעש ומנהלים את כל פרויקט הקמת האתר.

פרופיל חברה

כתיבה שיווקית וניסוח תעודת הזהות של העסק תוך התאמתה לפלטפורמה השיווקית (פולדר, ברושור, אינסרט פרסומי וכיוב').

ניהול תוכן לאתרי אינטרנט וברשת האינטרנט

אפיון אתר אינטרנט, בנייתו והעלאת תכנים

אחד האתגרים בפניהם ניצבים בעלי עסקים הוא הצורך לספק תוכן לאתר כדי לעדכנו מידי פעם בפעם וכדי ליצור נוכחות ברשת האינטרנט ובמדיה החברתית. אנו מסייעים ללקוחותינו בהבאת רעיונות, בניסוחם ובכתיבתם בצורה שתהלום את העסק ותשרת את מיצובו. בנוסף אנו מייצרים דפי נחיתה יעודיים וכן מספקים שירותי תוכן לניהול פרופילים ברשתות החברתיות. חשוב לציין שפעילות אינטרנטית אשר מביאה תנועה אל אתר הלקוח, ומחדשת פעם אחר פעם את תוכן האתר (גם אם בחלקו) מקדמת אוטומטית את אתר הלקוח.


יחסי ציבור באינטרנט
 

השינויים העוברים על כלי התקשורת מחייבים בעלי עסקים בניהול יחסי ציבור גם באינטרנט שכן ביחסי הציבור בתקשורת הכללית אין די ולעיתים חסמי הכניסה של כלי התקשורת הארציים, גבוהים. רשת האינטרנט, מהווה קרקע פורייה לפרסום, למיצוב ולבניית מוניטין לטווח הרחוק ובזול.
מטרת הפעלת תוכנית יחסי ציבור באינטרנט, היא ליצור נוכחות ברשת לארגון ולמנף את פעילות יחסי הציבור גם בפלטפורמות מקוונות. פעילות ערה ברשת ונוכחות מוגברת של הארגון בקהילות מקוונות יסייעו ליצור תדמית מעודכנת לארגון ויוכלו להוות זרוע נוספת ויעילה למערך יחסי הציבור שלו. בנוסף, ביסוס מוניטין ללקוח באינטרנט ישמש אותו לטווח הרחוק ויסייע לא רק בבנית תדמית חיובית אלא גם ישמש לעת צרה אם חו"ל יצוצו אזכורים שליליים.

תוכנית העבודה שאנו מציעים כוללת בחינה מדוקדקת של המצב הקיים, זיהוי הפוטנציאל בתוך הארגון, ויצירת תהליך שיביא להגברת השיח על הארגון ברשת.
יחסי הציבור באינטרנט ובנית מוניטין הלקוח כוללים:

  • בניית התשתית לתהליך העבודה – הגדרת פרופיל, בידול מול מתחרים וקהלי יעד, זיהוי אלמנטים בתרבות הארגונית שיהיו בסיס לעבודת יחסי ציבור (פרסים, מיזוגים, גיוס עובדים חדשים, חדשות והצלחות, הזדמנויות).
  • איפיון ובנייה של אתר אינטרנט במידה ואינו קיים ועדכונו
  • אפיון, כתיבה ובניה של דפי נחיתה
  • יצירת מאגר תכנים לשימוש מקוון – מקצועיים וייחודיים לארגון, מבוססים מילות מפתח
  • פתיחת בלוגים בסלונה, תפוז, וואלה...
  • פתיחת עמודים רשמיים ברשתות החברתיות וניהול הפרופילים: פייסבוק, לינקדאין, טוויטר, קפה דה מרקר וכן הקמת קהילה בפייסבוק.
  • קישור בין האתר, הבלוג, דף הפייסבוק והמאמרים שיפורסמו באתרים השונים 
  • YOUTUBE הפקת סרטוני תדמית/ טיפים, העלתם באתר והפצתם.
  • כתבות תוכן שיווקי בתשלום- איתור מדיות מתאימות, כתיבת התכנים ועריכתם

ניוזלטר
ניוזלטר נכון בנוי מכמה מדורים קבועים בפורמט סדור ומייצר תקשורת עם קהל הלקוחות, משמש לשימור לקוחות, לתחזוקת הקשר עימם ולמשיכת לקוחות חדשים אך גם לביסוס מוניטין באופן כללי ובפרט מול קולגות.
משלוח ניוזלטר לרשימת נמענים של הלקוח המסכם את הפעילות התקופתית ומפנה אל אתרי הלקוח והבלוגים אותם ייצרנו עבור הלקוח (דורש עיצוב!).
ניוזלטר הוא העדכון שלך. אתה העור, אתה קובע מה יעלה על סדר היום. זהו אולי האמצעי המקצועי ביותר והמקיף ביותר המאגד בתוכו את שלל הפעילות של הארגון ומשמש גם כגיוס לפעולה.הניוזלטר יכול לשלב בתוכו אזכורים בתקשורת, מידע רלוונטי לקהל היעד, קריאה לפעולה וחדשות הארגון אשר לא תמיד מופיעות באתר או במקומות אחרים ומייצר תנועה באתר.

חומרי הסברה

תוכן שיווקי הנועד למכור רעיון או מוצר. אנו נייצר את הטקסט הקולע ביותר למטרה ונתאימו לפורמט המיועד. בין אם מדובר בפלייר אחד או כפול, פולדר בעל כיסים, מגנט או כרטיס ביקור. אנו נתאים את הטקסט כך שימצה את הרעיון בצורה המיטבית ויקלע לקהל היעד. 
פרוייקטים
דוגמאות לשירותי תוכן
משרדנו מעניק שירותי תוכן ללקוחות- החל מאפיון וכתיבת אתרי אינטרנט, דרך פרופילים ומצגות וכלה בניירות הסברה שונים. אנו דואגים הן לצד התוכן והן לעיצוב
[קרא עוד...]