רוצים לקבל יעוץ חינם?
התקשרו כעת ללא התחייבות
אודות
מוני מרדכי תקשורת שיווקית, הוא משרד לייעוץ אסטרטגי המתמחה בייעוץ אסטרטגי/ תקשורתי, בביצוע פעילות יחסי ציבור ודוברות. 
 
 
משרד יחסי הציבור הוקם בשנת 2003 ומעניק שירותי תקשורת שיווקית לגופים בשוק הפרטי ובמגזר השלישי. 

למשרדנו ניסיון אסטרטגי ותקשורתי רב במגוון תחומים, והיכרות עם מאות אנשי תקשורת. 
בנוסף הניסיון התקשורתי של מוני מרדכי, בתוקף תפקידיו הציבוריים והפוליטיים, הקנה לו היכרות מעמיקה ומקצועית של תהליכי קבלת החלטות, קשרים וניסיון, דבר המאפשר לו לעסוק במגוון תחומים.
 
אופיו של המשרד והתמחותו בתחומי המשפט והפיננסים מביא אותנו לעבוד באופן שוטף ויומיומי עם הכתבים הכלכליים בכל התחומים. אנחנו יותר מעורבים, יוזמים ומחוברים לקשת של עיתונאים, מכל משרד אחר. יכולתנו המקצועית באה לידי ביטוי בעיקר במיצוב לקוחותינו והפיכתם לגורם משמעותי במרחב ההתייחסות שלהם.
אנו מומחים במתן שירות של יעוץ תקשורתי ברמת המאקרו, כאשר אנו ללקוחותינו מעניקים מכלול פתרונות הכוללים בין היתר: ניהול קמפיינים, בניית אסטרטגיה, יחסי ציבור, יעוץ תקשורת, פרסום ושיווק, קשרי עיתונות, לובי, ארגון והפקה. 
 
מוני מרדכי
מחבר הספר 'יחסי ציבור עשה זאת בעצמך'.
יועץ תקשורת מאז 1996(.M.A בתקשורת פוליטית, אונ' ת"א). בעל ניסיון תקשורתי וארגוני רב בתחום הציבורי והפוליטי. שימש דובר ויועץ תקשורת לשורה של גורמים פוליטיים וציבוריים. 
בין התפקידים שמילא מוני מרדכי בעבר (טרם הקמת המשרד): מזכ"ל שלום עכשיו; יועץ תקשורת לסגן שר החוץ; יועץ תקשורת במשרד ראש הממשלה; יועץ תקשורת במערכות בחירות ארציות ומקומיות; מנהל הסברה ואסטרטגיה; יועץ תקשורת ומנהל הדוברות של מפלגת מימד וארגונים ציבוריים אחרים.
בשנות התשעים שימש עיתונאי בתקשורת הכתובה ובתכניות האקטאליה המובילות בערוץ הראשון ובערוץ השני.
במהלך השנים פעל להשפיע על סדר היום הציבורי ולשינוי חברתי באמצעות עשיה ציבורית, בתחילה כעיתונאי בתקשורת האלקטרונית והכתובה ולאחר מספר שנים כאיש ארגון וכיועץ תקשורת במערכת הציבורית והפרטית.
בשנות עבודתו במסגרת הפוליטית והציבורית, צבר קשרים רבים עם מגוון של אנשים וגורמים בארץ ובחו"ל, מתחומים רבים ושונים.

תחומי העיסוק הרבים להם נחשף אפשרו לו להתפתח ולפתח כישורים מקצועיים וארגוניים, המשמשים ללקוחותיו תועלת רבה. 

המשרד מעניק יעוץ תקשורתי אסטרטגי ויחסי ציבור לארגונים מגוונים. 

סוגי הלקוחות הנהנים משירותינו 

  • משרדנו מעניק יעוץ תקשורתי וליווי אסטרטגי לחברות
  • אנו מייצגים עשרות משרדי עורכי דין הנהנים מיעוץ תקשורתי אקטיבי ואפקטיבי
  • אנו מייצגים משרדי רואי חשבון הנהנים מיחסי ציבור בכל כלי התקשורת
  • אנו מייצגים חברות סטארט אפ, חברות ליעוץ כלכלי, יועצי משכנתאות ופיננסים  ויועצי ביטוח
  • אנו מייצגים גורמים שונים בתחום הנדל"ן- ארגונים, חברות ויזמי נדל"ן הפועלים בארץ ובחו"ל ובתחום ההתחדשות העירונית וכן בעלי מקצוע (אדריכלים, שמאי מקרקעין, עו"ד ועוד...)
  • משרדנו נחשב מומחה בתחום המגזר השלישי והיעוץ לארגונים חברתיים. בין היתר ליווה המשרד את ארגון רבני צהר במשך שנים רבות והפך אותו לאחד הגורמים המשפיעים בתחום הדת והמדינה, את רשת בתי המדרש להתחדשות יהודית ועוד.
  • 

עסקים קטנים ובינוניים- במהלך השנים פיתחנו במשרד התמחות במתן סל שירותים כללי לעסקים קטנים ובינוניים. אנו מסוגלים לתפור קמפיין שיווקי ותכנית פרסום בהתאם לגודל העסק ולצרכיו. השירותים המוענקים על ידי המשרד הם: כתיבת תכנית אסטרטגית, מיתוג, מיצוב תקשורתי, קמפיין פרסום וקניית מדיה, קד"מ ופעולות שיווקיות מגוונות.
     
אנו מאמינים כי יועץ התקשורת צריך להשאר תמיד מאחורי הקלעים. יתרה מכך. בעינינו, ההצלחה הגדולה שלנו היא בכך שאנו מטשטשים את עקבותינו. נאמנות ללקוח ודיסקרטיות היא מערכי היסוד המנחים אותנו ולכן לא תמצאו באתר שמות לקוחות.

במידה ותהיו מעוניינים בהמלצות, נשמח לקשר אתכם עם לקוחותינו. 
 


 

 הורד מצגת

 

מאמרים
התורה שבעל פה: פרסום OUT יחסי ציבור IN
בעידן של התפוצצות מידע לא די בשליטה במידע או ביכולת לספר נכון את הסיפור, צריך גם לעשות תקשורת ולכן אסטרטגיה תקשורתית חייבת להיות חלק אינטגרלי של אסטרטגית הארגון.
[קרא עוד...]