היתרון שלנו הוא במגוון הלקוחות שלנו והמעורבות השוטפת שלנו בשיח הנדלני של התקשורת בישראל. משרדנו מלווה יזמים וקבלנים, משרדי עורכי דין המובילים בארץ, שמאים מובילים, חברות שיווק נדל"ן, מתווכים, אדריכלים, ארגונים ואיגודים.

למה כדאי
+ למשרדנו ניסיון עשיר ביחסי ציבור בתחום הנדל"ן.
    אנו מעורבים בשיח הנדלני בכלי התקשורת ברמה יומיומית ולקוחותינו משפיעים על סדר היום הציבורי והתקשורתי. 

+ במשרדנו תמהיל מעניין של חברות ואנשי מקצוע בתחום הנדל"ן המאפשר לנו לגבש עבור עיתונאים תמונה כוללת, ליזום כתבות ואירועי תקשורת  ולמנף זה את זה כדי למקסם חשיפה ללקוחותינו.

+ משרדנו ממוצב במיקום גבוה אצל עיתונאים ותכניות אשר פונים אלינו בכל פעם שצריך מומחה בהיבטים שונים. אנו מספקים אייטמים ומעורבים בכתבות נדלן בכל כלי התקשורת על בסיס יומי.

                                                                  לא נפריז אם נאמר שמשרדנו הוא הכי אפקטיבי בתחום הנדלן (נשמח לשדך ממליצים במידת הצורך)!

+ למשרדנו יכולת מוכחת של יעוץ תקשורתי אסטרטגי
+ בזכות יעוץ תקשורתי ממוקד מטרה ומנוסה, אנו מצליחים להביא את כל לקוחותינו לקדמת הבמה, להיתפס מובילים בתחומם והכי חשוב- להגיע ליעדים שיווקיים.
+ בנוסף, צברנו ניסיון רב בניהול קמפיינים וקידום פרויקטים ממוקדי מטרה וגם בניהול משברים.

מה עוד אפשר לקבל מאיתנו
יש לנו ניסיון רב בניהול קמפיינים וקידום פרויקטים ממוקדי מטרה תוך שימוש במגוון אמצעים שיווקיים.
אנו מעניקים יעוץ תקשורתי אסטרטגי, בכלל זה ניהול מצבי משבר.

 

מי עובד איתנו 
יזמי נדלן
אנו מלווים יזמי נדלן בארץ ובחו"ל החל מהשלב האסטרטגי של יצירת הנארטיב לפרויקט, דרך מיתוגו ויחסי הציבור לפרויקט ולקידום המוניטין של היזם  כך למשל משרדנו מיתג את שכונת פארק הנחל באר שבע, מקדם שיתופי פעולה נדלניים בפרסום וביחסי ציבור למועדון הייטקזון ועוד פרויקטי נדלן ברחבי הארץ).

ארגונים, איגודים ועמותות
במהלך השנים ליווינו ארגונים מקצועיים שונים ביעוץ תקשורתי, בקשרי עיתונות ובשיווק כנסים והבאנו אותם ואת האג'נדה שאותה ביקשו לקדם לקדמת הבמה ולהשפיע על סדר היום וכמובן להגדיל החשיפה אליהם.

וגם

  • משרדנו מייצג יזמי נדל"ן הפעילים בארץ ובחו"ל וחברות להתחדשות עירונית.
  • משרדנו מייצג חברות שירותים בתחום הנדל"ן כגון חברה לשיווק נדלן, מתווכים ועוד.
  • משרדנו מייצג משרדי עו"ד רבים המובילים בכל תחומי הנדל"ן, מעורבים בעסקאות גדולות, בהליכים משפטיים חשובים ומעורבים בסדר היום הציבורי.
  • משרדנו מייצג כמה וכמה שמאי מקרקעין הנחשבים בולטים בתחומם.
  • משרדנו מייצג משרדי אדריכלים פרטיים וכן ארגוני אדריכלים (שיווק הכנס השנתי של איגוד המתכננים, איגוד אדריכלי הנוף, עמותת מרחב ועוד.
  • משרדנו מייצג את חברת יעוץ המשכנתאות המובילה בישראל.
 
במהלך חודש מרץ 2012 משרדנו הוביל את הקמפיין המוצלח לעצירת "רפורמת המרפסות במהלך שנמשך 3 שבועות. מדובר בהתארגנות ספונטנית שסחפה מאות מבכירי עולם התכנון והבניה- עו"ד, אדריכלים, שמאים, מתכננים, כלכלנים, אנשי אקמיה ועוד.

למה אתם צריכים יועץ תקשורת בתחום הנדלן
אחד היתרונות שיש ליועץ תקשורת הוא היכולת להביא את לקוחותיו להיות מעורבים בשיח הציבורי/ תקשורתי. לקוחות משרדנו הנהנים משירותי יחסי ציבור בנדל"ן, זוכים לחשיפה, לא רק מתוקף עניינים שבהם הם מעורבים במישרין , אלא בעקבות מיצובם כמובילים בתחומם ורלוונטיים לשיח הציבורי בתחום הנדל"ן.
אנו מנצלים את קשרינו הטובים עם עיתונאים ועורכים בתחום הנדל"ן והכלכלה כדי למנף את לקוחותינו ולסייע במיצובם כמובילים בתחומם.
משרדנו מלווה יזמים, משרדי עורכי דין, שמאים, אדריכלים, אדריכלי נוף, יועצי משכנתאות ועוד גורמים הפעילים בענף הנדל"ן בארץ ובחו"ל. לקוחות משרדנו נהנים מנוכחות קבועה במדורי הנדל"ן בכל העיתונים ואנו נתפסים כספקי מידע וחדשות מהימנים וחשובים בתחום. 

בשנים האחרונות התפתח מאד השיח התקשורתי הנדל"ני, אולם עימו גם טשטוש הגבולות בין עיקר ותפל. כאן נכנס הערך המוסף שאנו מביאים עבור לקוחותינו מחד ועבור התקשורת מן הצד השני. אחת הסיבות לכך היא שמשרדנו מייצג משרדי עו"ד רבים העוסקים בהיבטים שונים של הנדל"ן בארץ ובחו"ל ועקב כך אנו מהווים מקור בלתי נדלה ומהימן של מידע וחדשות עבור עיתונאים ומעורבים באופן עקבי ויומיומי בשיח הנדל"ני בישראל.
משרדנו פעיל בכל שדות התקשורת- אלקטרונית וכתובה, אינטרנט ורשתות חברתיות, מקומונים ומגזינים.
הייעוץ התקשורתי שאנו מעניקים ללקוחותינו, כולל בניית מותג, אסטרטגיה שיווקית/ תקשורתית, ניסוח תיבת מסרים, יחסי ציבור שוטפים, יזום אירועי תקשורת, כתיבת מאמרי דעות ומאמרים מקצועיים, קשרי עיתונות וניהול משברים. 
כמו כן, אנו משדכים בין יזמים ובעלי מקצוע לפרויקטים משותפים.

אנו מאמינים כי יועץ תקשורת צריך להשאר מאחורי הקלעים ולכן לא תמצאו באתר שמות של של לקוחות. יחד עם זאת, נשמח לספק רשימה ארוכה של לקוחות אותם אנו מלווים שנים רבות וישמחו להמליץ. 
מאמר זה, העוסק ביחסי ציבור בתחום הנדל"ן ובניהול קמפיינים, תמצאו כיצד תוכלו להסתייע בשירותינו.